روابط عمومی
مطالب در مورد رشته روابط عمومی وکارورزی در اداره راه و شهرسازی استان اردبیل
درباره وبلاگ


آن جاها که آزادی افکار نیست و اندیشه ها با هم تصادم ندارند , فکر میمیرد .
عسگر سعادتی دانشجوی رشته ی روابط عمومی
این وبلاگ در خصوص رشته ی روابط عمومی ودوره ی کارورزی میباشد
زیر نظر استاد:میر دولت موسوی

مدیر وبلاگ : عسگر سعادتی
نویسندگان
نظرسنجی
نظر خود را در باره این وبلگ بگویید
وظیفه اصلی روابط عمومی ها فرهنگ سازی و معماری ارتباطات در سازمان هاست

رئیس دانشکده علمی - کاربردی خبر اردبیل نیز در این دیدار با قدردانی از حضور شهردار اردبیل و هیئت همراه در این دانشکده، مهندس بدری را چهره ای مردمی، تلاشگر و اهل مشورت خواند و افزود: با توجه به همین شخصیت و ویژگی ها مردم نیز می توانند همیشه به سهولت و از نزدیک با ایشان در ارتباط باشند.

رسولی با بیان اینکه امیدواریم ارتباط شهردار محترم با دانشکده خبر مستمر باشد، افزود: در فرصت های آتی و در حضور شهردار محترم نسبت به برگزاری جلسات پرسش و پاسخ دانشجویان اقدام خواهد شد.

وی جمع دانشجویان و اساتید را جمعی صمیمی عنوان کرد و با بیان اینکه امیدواریم این نشست که همزمان با هفته گرامیداشت ارتباطات و روابط عمومی ها در محل دانشکده خبر اردبیل برگزار شد منشأ خیر و برکت باشد، افزود: خوشبختانه بحث اهمیت ارتباطات و روابط عمومی ها در کشور ما نیز به جایگاه واقعی خود نزدیک تر می شود و امروزه با توجه به توسعه مراکز آموزشی علمی و تخصصی شدن این رشته، روابط عمومی ها از جایگاه گذشته خود که عموما یک نقش تشریفاتی را برعهده داشت، به جایگاه واقعی خود دست یافته و به وظایف اصلی خود که همان بحث فرهنگ سازی و معماری ارتباطات در سازمان ها می باشد، رسیده است.

این مسئول در ادامه سخنان خود اظهار کرد: اگر ما بتوانیم زمینه ارتباطات اثربخش را در سازمان ها ایجاد کرده و ارتباط این سازمان ها را با ذینفعان و بویژه با مردم؛ خوب برقرار کنیم، می توانیم بیش از هشتاد درصد از مشکلاتی را که سازمان ها با آن مواجه هستند، مرتفع کنیم.

رسولی با بیان اینکه بدون برقراری ارتباطات اثربخش در سازمان ها امکان هیچ گونه تحول و پیشرفتی وجود نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: در بحث مدیریت کلان شهری هم بحث روابط عمومی ها عمده ترین نقش را ایفا می کنند و به لحاظ شناختی که شخصاً از شخصیت آقای بدری دارم، ایشان ذهنیت بسیار خوبی در خصوص ارتباطات با مردم و مطبوعات دارند و این موضوع را به فال نیک می گیریم.

وی برقراری هماهنگی بین بخش های مختلف یک اداره توسط روابط عمومی را رمز برقراری ارتباط موفق با مردم بیان کرد و تاکید نمود: در مدیریت کلان شهری هم جلب مشارکت مردم برای عمران و آبادانی بیشتر شهرها بدون برقراری ساز و کارهای مناسب ارتباطی با مردم مؤثر نخواهد بود.

نوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها : نشصت، دانشکده خبر، روابط عمومی، روز، روز روابط عمومی،
لینک های مرتبط :
برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنیدآمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات